Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Львівщині ветерани війни можуть отримати грант 250 тисяч на підтримку підприємницької діяльності

16 Березня 2024, 13:02

У Львівській області ветерани мають змогу отримати 250 тисяч гривень на відкриття або підтримку власного бізнесу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Львівську обласну військову адміністрацію.

«Департамент економічної політики Львівської ОВА в межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 оголошує конкурс на прийом документів для участі в отриманні гранту для учасників АТО/ООС, ветеранів війни з РФ у розмірі 250 тис. гривень. Ці кошти допоможуть започаткувати власну справу чи розвивати чинну підприємницьку діяльність», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що безповоротна фінансова допомога надаватиметься для підтримки організації фінансово-господарської діяльності (крім заробітної плати і капітальних видатків).

Умовою надання такої підтримки є фактична реєстрація фізичної особи підприємця на території області та працевлаштування мінімум одного ветерана протягом 6 місяців після отримання гранту із зобов’язанням не звільняти його з власної ініціативи протягом року та дотримуватись усіх норм чинного законодавства.

Для участі необхідно підготувати наступний пакет документів:

  • бізнес-план;
  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів;
  • підтверджуючі документи, які підтверджують статус учасника АТО (ООС), ветерана війни.

Прийом документів триває до кінця цього року в межах дії Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 та в межах наявного фінансового ресурсу.

Документи учасникам слід подавати до Департаменту за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18.

Детально ознайомитись з умовами програми можна за посиланням.

Нагадаємо, що гаряча лінія Львівської області приймає звернення за новим номером.