Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Фахівці сфери соціального захисту населення зможуть долучитися до кадрового резерву для роботи на ДОТ

15 Березня 2024, 18:45

Сьогодні Уряд ухвалив постанову «Про затвердження Порядку формування кадрового резерву працівників сфери соціального захисту населення для роботи на деокупованих територіях України». Вона затверджує механізм створення відповідного резерву. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Це дозволить забезпечити структурні підрозділи та заклади соціального захисту населення, які утворено на ДОТ або які відновили роботу на таких територіях, кваліфікованим персоналом. Що, своєю чергою, сприятиме наданню соціальних послуг і забезпеченню функціонування системи соціального захисту населення на таких територіях.

Резерв буде формуватися в електронному вигляді шляхом внесення інформації про фахівців до автоматизованої інформаційної системи «Кадровий резерв фахівців сфери соціального захисту населення для роботи на деокупованих територіях України».

Прогнозується, що такі зміни позитивно вплинуть на:

– рівномірний розподіл навантаження на фахівців сфери соціального захисту населення;

– якість та доступність послуг для громадян у цій сфері.

Мінреінтеграції висловлює вдячність команді Мінсоцполітики, яка розробила проєкт цієї постанови, за конструктив і розуміння проблематики майбутньої деокупації територій.

Раніше ми повідомляли, що відновлення культури та спорту є невід’ємним процесом реінтеграції населення ДОТ.