Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Житомирщині запрацювала перша соціальна перукарня для людей вразливих категорій

15 Березня 2024, 11:48

Нещодавно в місті Коростень з допомогою міжнародних партнерів відкрили першу соціальну перукарню, яка на благодійних засадах надаватиме послуги переселенцям, малозабезпеченим родинам та іншим людям вразливих категорій. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова керівниці Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста Людмили Шкуратової, пише Суспільне.

Зазначається, що таку волонтерську ініціативу у місті реалізували з допомогою організаційної грантової програми «BraVo», яку фінансує Міжнародна Федерація Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

«Наша міська організація виграла грант третього рівня третього ступеня від наших закордонних партнерів, завдячуючи участі саме у цій програмі. За гроші, які надійшли, ми відремонтували приміщення, закупили меблі, дзеркала, придбали професійне обладнання: мийку, фен, ножиці, машинки для стрижки, а також все потрібне для манікюру»,повідомила Людмила Шкуратова.

Фото: Коростенська міська організація Товариства Червоного Хреста

Стригтимуть та робитимуть манікюр волонтери. Для цього тут створили два робочі місця. На волонтерських засадах також працюватиме адміністратор, щоб формувати чергу за попереднім записом.

«Послуги для клієнтів нашого салону — безкоштовні, але буде стояти скринька, і хто скільки зможе, той і стільки задонатить. Але це не повинні бути якість великі гроші. Тим часом маємо за щось купувати витратні матеріали, оплачувати комунальні послуги»,розповіла представниця Товариства Червоного Хреста.

Соціальна перукарня працюватиме щодня, окрім вихідних, з 10:00 до 17:00.

Це не перший волонтерський проєкт, спрямований на підтримку представників соціальних категорій населення, який започаткували у Коростені за фінансового сприяння міжнародних партнерів та за участі місцевого осередку Товариства Червоного Хреста. У 2023 році в місті відкрили соціальну пральню,

Нагадаємо, що на Житомирщині проживає понад 16 тисяч дітей із числа ВПО.