Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Міжнародна доставка посвідчень водія стала доступною вже у 27 країнах Європи

15 Березня 2024, 7:23

Днями послуга міжнародної доставки посвідчень водія стала доступною для українців у Швеції, Грузії, Португалії, Греції та Норвегії. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм міністра внутрішніх справ Ігора Клименка.

Наразі українці можуть скористатися вказаною послугою вже у 27 країнах Європи. Оформити заявку можна через «кабінет водія».

«Майже п’ять місяців тому ми запустили цей сервіс, щоб українці за кордоном мали можливість швидко та зручно обміняти водійські документи. Без бюрократії та черг…  Постійно працюємо над вдосконаленням сервісних послуг МВС. Дбаємо про якість»,зазначив міністр.

Загалом від моменту запуску послуги громадяни обміняли за допомогою міжнародної доставки вже понад 5 тисяч водійських документів.

У січні українці могли замовити міжнародну доставку посвідчення водія у 17 державах Європи, серед яких – Болгарія, Франція, Нідерланди, Туреччина та Австрія. А в лютому відповідна послуга стала доступною ще у п’яти європейських країнах, а саме: у Словенії, Хорватії, Чорногорії, Бельгії та Швейцарії.

Раніше ми розповідали, як відновити втрачене посвідчення водія.