Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні створили вже третю модель машини для розмінування

13 Березня 2024, 17:26

Нещодавно в Україні представили вже третю модель вітчизняної машини для розмінування. Вона створена українською компанією efarm pro спільно із сумськими виробниками сільськогосподарської техніки. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Міністерство економіки України.

«Налагодження виробництва необхідної техніки та обладнання в Україні дозволить швидше задовільнити потреби операторів і меншим коштом. Окрім того, це нові робочі місця для людей на виробництвах та доходи в бюджет. Надзвичайно приємно, що розробником нової вітчизняної машини для розмінування стала компанія, яка є резидентом буткемпу з інновацій у сфері гумрозмінування, який Міністерство економіки організувало спільно з Київською школою економіки. Це значить, що наші зусилля досягають мети»,зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Зазначається, що ця машина за своїми характеристиками не поступається кращим західним аналогам. Вона створена на основі шасі трактора Т-156 та здатна очищати за годину 5 тисяч квадратних метрів землі. Приблизно стільки ж очищає хорватська DOK-ING MV-10.

Крім того, вітчизняна розробка продемонструвала дуже високу щільність обробки землі – відстань між смугами, обробленими робочим механізмом машини, становитиме лише 2 сантиметри.

«Попереду сертифікація машини та запуск серійного виробництва. Техніка розроблялась компанією efarm pro спільно з виробниками, тож потужності для виготовлення та, в разі необхідності, ремонту машин додатково шукати не потрібно. Враховуючи потреби операторів у машинах для розмінування, попит на техніку буде»,зазначив заступник Міністра економіки Ігор Безкаравайний.

Нагадаємо, раніше на Миколаївщини протестували машину для розмінування, яка надалі працюватиме в регіоні.