Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ресторатори з Нідерландів готують українців поблизу лінії фронту на Донеччині

13 Березня 2024, 13:25

Ресторатори уже не вперше, ризикуючи своїм життям, допомагають українцям. У своєму виїзному закладі вони готують безкоштовні гарячі обіди для всіх охочих. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на інформаційний портал FREEДОМ.

Зазначається, що цього разу за п’ять днів волонтери відвідали десять населених пунктів Донецької області.

Почути мешканців звільнених територій, матеріально допомогти тим, хто залишився без майна, та приготувати гарячі обіди постраждалим від російських обстрілів — така місія бізнесменів із Нідерландів Френкі та Куена. На Донеччині волонтери вже не вперше.

Цього разу ресторатори також взяли участь в евакуації людей, де до фронту не більше 2 км.

«Ми були на евакуації людей. Це було жахливо. Ми розуміємо, що фронт ближче і ближче. Тому ми сподіваємося, що Нідерланди та інші країни, а також Америка надаватимуть більше і більше допомоги. У цій поїздці ми побачили різницю. Зараз тут не так, як пів року тому, зараз тут ситуація складніша»,розповів ресторатор із Нідерландів Френкі. 

Загалом Нідерланди допомагають нашій державі з перших днів повномасштабної війни. Це і фінансова допомога, і військова. Наразі країна знаходиться в коаліції з передачі військової допомоги –– F-16, навчає українських солдатів та проводить технічну підготовку.

Раніше ми розповідали про те, що продовольча програма ООН профінансує шкільні обіди для понад 60 тисяч дітей в Україні.