Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Ковелі 24 родини внутрішньо переміщених осіб отримають нові квартири

13 Березня 2024, 11:22

Нещодавно на позачерговому засіданні виконкому у місті Ковель було прийнято рішення видати ордери на квартири 24 родинам з числа ВПО. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на сайт міської ради.

Зазначається, що нові квартири будуть розташовані у будинках на вулиці Драгоманова. Вони були побудовані за кошти Євросоюзу у співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією.

Наразі в місті на обліку перебуває 105 сімей з числа ВПО. Для визначення пріоритету в розподілі житла комісія нараховувала бали кожній родині. Критерії такого оцінювання були встановлені законодавством.

Першочергово квартири отримають сім’ї, що прибули з окупованих територій, де їхнє житло було зруйноване або пошкоджене. Серед них – 13 родин військовослужбовців, які брали чи беруть участь у бойових діях. Також нове житло отримають ВПО, які зазнали повторного переміщення. Родини, в яких є особи з інвалідністю, для зручності житимуть на першому поверсі.

Новоселами стануть сім’ї, які приїхали у Ковель з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Їм надається тимчасове користування житлом на один рік з можливістю продовження терміну, якщо не відбудуться зміни у статусі сім’ї або місці проживання.

Раніше ми повідомляли, що на Київщині для військових з інвалідністю будують житловий комплекс на 56 будинків.