Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Харкові почала роботу комісія гуманітарної політики Конгресу місцевих та регіональних влад

12 Березня 2024, 16:11

Нещодавно в місті відбулося установче засідання комісії гуманітарної політики Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

«На першому засіданні проговорили напрямки роботи та принципи співпраці всіх членів Комісії. Кількість учасників — 86. Серед них — представники законодавчої, виконавчої та регіональної влади — від області до громад», – йдеться у дописі.

Основне завдання комісії –– попередній розгляд питань, які виноситимуться на розгляд президії Конгресу, підготовка висновків і рекомендацій для вирішення конкретних проблем у галузях освіти, науки, медицини.

Зазначається, що засідання комісії проходитимуть у змішаному форматі – онлайн та офлайн, а для оперативної комунікації між усіма учасниками створили групу в WhatsApp.

Засідання гуманітарної комісії відбудуться 13 та 20 березня, уточнив очільник ОВА.

Нагадаємо, на початку березня на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України створили шість комісій: доброго врядування, політики безпеки, політики героїв та підтримки ЗСУ, гуманітарної політики, інфраструктурної політики, європейської інтеграції України, її областей і територіальних громад.

Нагадаємо, у співпраці з ЮНІСЕФ на Харківщині створили десять цифрових освітніх центрів.