Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Дніпрі можна отримати безкоштовні вегетаріанські обіди

12 Березня 2024, 17:31

Безкоштовні гарячі обіди у Дніпрі для переселенців та вразливих категорій населення роздає благодійний фонд «Їжа життя Дніпро». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

Загалом у  місті є 13 точок видачі, куди чотири рази на тиждень привозять вегетаріанські страви. Отримати їжу можна кожен понеділок, вівторок, четвер та п’ятницю.

Її готують у храмі «Міжнародного товариства свідомості Крішни». На день роздають 1250 порцій.

«Приблизно 320 літрів ми готуємо першу страву, 250-270 літрів каші, і 130-140 літрів овочевого рагу. Ми цю їжу не просто готуємо, це є освячена їжа. Вона називається — «прасад», із санскриту має значення — милість», – розповів помічник кухаря Сергій.

Зазначається, що благодійна організація працює не перший рік, в «докарантинні» часи мали 9 точок видачі гарячої їжі у місті, наразі працюють у 13 місцях.

«Категорії людей — це нужденні, соціально незахищені верстви населення, котрі й до війни були, а зараз їх стало значно більше. До цих людей доєдналося багато переселенців. Ми ще годуємо поранених у шпиталях, у лікарнях»,розповів директор благодійного фонду «Їжа життя Дніпро» Юрій Варава.

Крім того, раз на місяць волонтери фонду також возять їжу у прифронтові та деокуповані населені пункти.

Благодійна місія «Їжа життя Дніпро» створена «Міжнародним товариством свідомості Крішни» та працює більш ніж в 60 країнах світу. Фінансується коштом пожертв та донатів.

Нагадаємо, нещодавно на Дніпропетровщині запрацювала гаряча лінія з питань тимчасового житла для переселенців.

Фото: кадр з відео Суспільне Донбас

МІТКИ