Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Від початку року банки видали бізнесу понад 15 мільярдів гривень доступних кредитів

12 Березня 2024, 20:27

З початку 2024 року у межах урядової програми «Доступні кредити» майже 4 тисячі підприємців отримали кредити на загальну суму 15,7 мільярда гривень. Про це повідомляє Урядовий портал. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

За цей час найбільше доступних кредитів було взято на поповнення обігових коштів – 7,6 мільярда гривень. Ще 3,4 мільярда гривень кредитів за програмою банки видали переробним підприємствам, 2,6 мільярда гривень – бізнесу, який працює в зоні високого воєнного ризику, 2,5 мільярди гривень – на реалізацію інвестиційних проєктів.

Найчастіше за цією програмою кредитуються підприємства, які працюють у сферах:

  • сільського господарства (48%);
  • оптової та роздрібної торгівлі (25%);
  • переробної промисловості (17%).

Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Дніпропетровська, Одеська, Київська, Харківська, Полтавська, Вінницька області та місто Київ.

Загалом від початку дії програми (з лютого 2020 року) було видано 83 тисячі кредитів на загальну суму 283 мільярди гривень.

Нагадаємо, що за ініціативи Мінреінтеграції державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» у березні 2023 року запрацювала для підприємців із територій можливих бойових дій та деокупованих територій.