Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні створили чат-бот, який розраховує ймовірність вступу до вишу

11 Березня 2024, 14:43

В Україні запустили чат-бот «Вступ Helper» для абітурієнтів, який допоможе розрахувати ймовірність вступу до вищого навчального закладу. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Освіторія».

Сервіс у своєму функціоналі володіє калькулятором конкурсного балу абітурієнта та розрахунком його вступу на бюджет до конкретного закладу вищої освіти. Також у ньому можна знайти інформацію щодо термінів вступної кампанії, пільг, конкурсного балу та значення пріоритетів.

Крім розробки чат-бота, команда організаторів регулярно проводить онлайн та офлайн заходи, щоб інформувати абітурієнтів про вступ. Там вони надають докладні відомості не лише про сервіс, а й про те, як розібратися у вступній кампанії та зрозуміти свої пріоритети самостійно. Ці заходи відкриті для всіх охочих майбутніх вступників і безкоштовні за попередньою реєстрацією.

«Вступ Helper» постійно оновлюється й доповнюється новими функціями та актуальною інформацією щодо вступної кампанії, і, що важливо, він є абсолютно безкоштовним.

Проєкт реалізується в межах програми UPSHIFT, яку в Київській області впроваджує ГО «Агенція локальних ініціатив» за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

Чат-бот «Вступ Helper» доступний за посиланням.

Раніше ми повідомляли про добірку корисних чат-ботів для ВПО.