Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Пліч-о-пліч»: на Херсонщині відремонтували майже 40% будівель із першої черги

8 Березня 2024, 10:27

У регіоні відремонтували майже 40% будинків від запланованої кількості у межах першої черги проєкту «Пліч-о-пліч». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна.

«Пліч-о-пліч» – відремонтували тисячу будинків, які постраждали від російської військової агресії. Це майже 40% від запланованої кількості у межах першої черги цього проєкту»,сказав Прокудін.

Зазначається, що наразі на 112 об’єктах тривають роботи. Загалом цьогоріч планують відбудувати 1535 осель.

Також начальник ОВА розповів, що 114 сімей вже отримали компенсації на ремонт житла та купівлю будматеріалів за програмою «єВідновлення». Це майже 15 млн грн. Усього з початку року подано більше 450 заяв на отримання виплат.

Ще 14 сімей, які втратили свої оселі, зможуть придбати нові домівки: вони отримали житлові сертифікати на 14,5 млн грн. Загалом подано 125 заявок, які нині опрацьовують комісії.

Загалом у 2024 році на деокупованій території Херсонської області планують відновити 5 тисяч об’єктів у межах різних програм. У межах програми «Пліч-о-пліч» інші регіони країни відновлять на Херсонщині щонайменше 102 села та селища.

Нагадаємо, що вразливі домогосподарства Харківської, Херсонської та Сумської областей продовжують отримувати паливну деревину.

МІТКИ