Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Дніпрі відкрили центр медичної реабілітації Лисичанської багатопрофільної лікарні

6 Березня 2024, 9:43

Нещодавно у Дніпрі відкрили Центр медичної реабілітації Лисичанської міської багатопрофільної лікарні. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Луганської обласної державної адміністрації.

«Ми маємо велику потребу в таких Центрах реабілітації. Сьогодні наші військові отримують травми, після яких вкрай складно відновлюватися – це і контузії, і втрата кінцівок і порушення опорно-рухової системи. Тут надаватимуться комплексно всі ці послуги – від відновлення когнітивних навичок – до роботи психологів та адмінпослуг»,зазначив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Зазначається, що в центрі облаштоване робоче місце адміністратора Лисичанського ЦНАПу, який наразі пропонує 17 різних послуг. Зокрема, функціонує сервіс «Я – ветеран», призначений для комплексного інформаційного супроводу, консультування з питань відновлення втрачених документів та іншого.

Скористатися послугами Центру можуть військовослужбовці, а також члени їх родин. Надання цих послуг саме на базі реабілітаційного центру значно спрощує доступ до них.

Заклад обладнаний сучасним інтерактивним обладнанням, включаючи реабілітаційні системи для тренування верхніх та нижніх кінцівок, м’язів спини, а також інноваційний роботизований екзоскелет. Також облаштоване стаціонарне відділення на 20 ліжок.

Раніше ми повідомляли, що релокований із Бахмута Донецький регіональний центр спортивної медицини запрацював у Києві.

Фото: фейсбук Луганської обласної державної адміністрації