Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині триває реконструкція дитсадка, який окупанти зруйнували на початку повномасштабної війни

5 Березня 2024, 8:02

В Ірпені на Київщині відбудовують ясла-садок «Веснянка», який після реконструкції зможе приймати вдвічі більше дітлахів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що цей освітній заклад був знищений після прямого влучання снаряда на початку повномасштабної війни. Наразі тут триває будівництво нового корпусу замість зруйнованого, враховуючи принципи безбар’єрності.

Реконструкція розпочалася восени 2023 року коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Наразі підрядник завершує зведення стін третього поверху.

Також паралельно тривають роботи із кладки стін міжкімнатних перегородок, встановлення вікон та дверей, облаштування покрівлі, прокладають електромережі.

Крім того, тут зведуть спортивний та ігровий майданчики з тіньовими навісами. Додатково у садочку збудують 15-метровий закритий басейн, а у підвальному приміщенні облаштують протирадіаційне укриття.

Заклад дошкільної освіти № 2 «Веснянка» – єдиний дитячий садок у мікрорайоні. До війни його відвідували 160 дітей, а після реконструкції будівля буде розрахована на 300 вихованців.

Нагадаємо, що на Київщині відновили вже 198 закладів освіти.

Фото: телеграм Київська обласна військова адміністрація