Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Нідерландські компанії готові вкладатися у проєкти відбудови

5 Березня 2024, 7:02

Нідерландські компанії готові до закінчення війни вкладатися у проєкти відбудови, які будуть поліпшувати життя звичайних українців. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова заступника міністра економіки Ігора Безкаравайного кореспонденту Укрінформу в Гаазі.

«Головна тема – це відбудова України та розмінування як первинний етап відбудови, бо ми не можемо починати відбудову, реновації і будь-які дії, пов’язані з цим, поки ми не будемо впевнені в тому, що територія безпечна, територія обстежена, і ми можемо здійснювати будь-які дії без загрози людям. Ми говорили з представниками нідерландського уряду, з представниками нідерландського бізнесу та різних організацій про те, які сьогодні можливості створює Україна», – сказав він.

За словами урядовця, Нідерланди вже дуже допомагають Україні як озброєнням, так і підтримкою у відбудові.

«Нідерландські компанії готові вже зараз вкладатися у проєкти відбудови, які будуть поліпшувати життя звичайних українців. Вони готові працювати вже. Є певні аспекти, які треба враховувати. Страхування військових ризиків, якщо компанія зайде. Все, що треба іноземцям – це страхування. Вони не планують чекати завершення війни», – наголосив він.

Раніше ми розповідали про те, що Нідерланди допомагатимуть у відновленні громад Херсонщини.