Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Чернігівщина отримала п’ять шкільних автобусів із Франції

3 Березня 2024, 16:03

Днями шкільний автопарк Чернігівської області отримав п’ять нових автобусів. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Чернігівську обласну військову адміністрацію.

Зазначається, що ця ініціатива стала можливою завдяки співпраці між Чернігівською обласною військовою адміністрацією, територіальними громадами та Міжнародною неурядовою організацією ACTED. Автобуси були придбані за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Франції.

«Восени минулого року команда ACTED презентувала проєкт «Реконструкція, ремонт та оснащення шкіл для безпечного відновлення навчання на території Чернігівської області», що передбачає відновлення або ж підсилення закладів освіти для максимального забезпечення навчання офлайн. Придбання автобусів – частина запланованого, що мають втілити у життя», – йдеться у повідомленні.

Нові автобуси для підвезення школярів до опорних шкіл доставлені у Ріпкинську, Новгород-Сіверську, Олишівську, Березнянську та Батуринську громади.

Крім того, у Чернігівській ОДА наголошують, що цього року громади області отримують шкільний транспорт вже вдруге. У лютому чотири шкільні автобуси, придбані за кошти благодійної організації «Фонд відбудови України», були передані для закладів освіти Городнянської, Добрянської, Семенівської та Сновської територіальних громад. Для оновлення шкільного автопарку, який налічує 356 одиниць, та розвантаження маршрутів потрібно придбати ще понад 40 автобусів.

Раніше РеІнформ повідомляв, що Полтавщина отримала «лікарню на колесах» для порятунку новонароджених від ЮНІСЕФ.