Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Для ВПО в Борисполі товариство Червоного Хреста України відкрило тренажерну залу

2 Березня 2024, 15:51

Днями в місті відкрили спортивно-оздоровчий простір для внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених верств населення. Це стало можливим завдяки товариству Червоного Хреста України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання «Вісті».

Зазначається, що тренажерна зала розміщена біля колишнього ресторану «Тополька» за адресою: вул. Київський Шлях, 63.

У ній є все необхідне для занять спортом: бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, масажери для ніг, шиї тощо. Під час занять допомогу та консультацію надаватимуть волонтери організації.

Зазначається, що організація активно допомагає місту, зокрема придбала дороговартісні генератори. Відкриття оздоровчого простору – ще один важливий крок назустріч.

«Оздоровлення наразі є дуже актуальним напрямком, над яким працює і місто теж. Такі простори необхідні і для ВПО, і для молоді, і для військових, що після поранення чи демобілізації потребують реабілітації. Ми робимо певні кроки в цьому напрямку, але перший крок у місті зробив Червоний Хрест»,зазначив заступник Бориспільського міського голови Дмитро Гопанчук.

Фото: i-visti.com

Наразі спортивний простір працюватиме у тестовому періоді по запису та в робочі дні міськрайонного осередку (вівторок, четвер, п’ятниця). Записатися та отримати довідкову інформацію можна за номерами: (063) 100-62-58, (095) 040-65-32.

Крім того, через невеликий розмір зали пропускна спроможність поки невелика — до 5-ти осіб.

Раніше ми повідомляли про те, що в одній з громад на Херсонщині створили організацію Товариства Червоного Хреста України.