Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Литва планує провести реабілітацію 1200 українців, постраждалих від війни

2 Березня 2024, 13:31

Литва готова надати лікування для 400 українців та організувати реабілітацію для 1200 наших громадян, що постраждали від збройної агресії рф. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук заступниці Голови Верховної Ради Олени Кондратюк.

«Медична система Литви готова приймати більше українців та задовольняти всі заявки на реабілітацію. Про це ми говорили з Міністром охорони здоров’я Литви Арунасом Дуліксом на зустрічі у Вільнюсі», – йдеться в дописі.

Зазначається, що МОЗ Литви спільно з МЗС планують реалізувати проєкт створення реабілітаційних центрів в Україні.

Олена Кондратюк висловила подяку Литві за прийом українців, ветеранів і ветеранок на лікування та реабілітацію. За її словами, у 2023 році у лікувальних закладах країни реабілітацію вже пройшов 81 українець, який постраждав від збройної агресії рф. Надалі планується надати лікування для 400 осіб та реабілітацію для 1200 осіб.

Вона також підкреслила, що Україні потрібна підтримка Литви у підготовці більшої кількості реабілітологів та у розробці програм психологічної підтримки, особливо для дітей.

«Кожне врятоване життя є важливим кроком до перемоги України у війні. Допомога, яку надає МОЗ Литви, наближає нас до цього дня»,наголосила Кондратюк.

Раніше ми повідомляли, що Литва надасть 300 тисяч євро для створення адаптивного проєкту школи для України.