Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На початку березня у Києві відбудуться безкоштовні екскурсії

1 Березня 2024, 17:29

На початку березня кияни і гості столиці можуть відвідати 7 екскурсій на безкоштовній основі. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

Заходи відбуватимуться протягом трьох днів – з п’ятниці до неділі. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.

  • Один із екскурсійних маршрутів, «Таємниці града Володимира» (для людей із порушеннями зору), відбудеться у п’ятницю, 1 березня, о 12:00. Учасники дізнаються про історію Києва, будівництво оборонних споруд та перший кам’яний храм.

Зареєструватися можна за посиланням.

  • Ще одна екскурсія, «Прогулянка старим Києвом», також відбудеться у п’ятницю, 1 березня, о 12:00, де відвідувачі почують про історію Володимирського собору та інші пам’ятки.

Реєстрація – за посиланням.

  • «Все починається з Університету» –– ще один маршрут, який пройде у п’ятницю, о 15:00, де можна дізнатися про історію розбудови нового кварталу Києва.

Реєстрація – за посиланням.

  • У суботу, 2 березня, о 12:00 відбудеться екскурсія «Київ хрещатий», яка розповість про головну вулицю міста та її видатні об’єкти.

Реєстрація – за посиланням.

  • Ще один маршрут, «Провулками київського Кудрявця», що відбудеться у суботу о 13:00, присвячений літописним місцям столиці  і творінням багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості в різні часи.

Реєстрація – за посиланням.

  • У неділю, 3 березня, о 12:00 відбудеться екскурсія «Київ історичний», під час якої учасники ознайомляться з історією стародавнього Києва, його пам’ятками, архітектурою та Подолом.

Реєстрація – за посиланням.

  • Маршрут «Київ: стежиною воєнної історії» планується У неділю, 3 березня, о 12:00. На ньому буде можливість побачити низку об’єктів мілітарної історії Києва, а також дізнатися про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Реєстрація – за посиланням.

Реєстрація на екскурсії є обов’язковою, адже кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.

Екскурсійні маршрути ретельно розроблені з урахуванням умов воєнного стану. У разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсій зможуть швидко знайти укриття, які розташовані неподалік від місця проведення.

Раніше ми повідомляли, що виставка «Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей» відкрилась у Берліні.