Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Вінниці розробляють для японських інвесторів три проєкти з відбудови

1 Березня 2024, 16:47

Нещодавно у Токіо завершився Японсько-Український форум сприяння відбудови України. Під час панельних дискусій, круглих столів та зустрічей на рівні бізнес-кіл та представників українських міст йшла мова про стратегічні завдання із залученням сучасних технологій, націлених на прискорення відновлення нашої країни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Вінницьку міську раду.

У перебігу Форуму вінницькій делегації вдалося налагодити конструктивний діалог із Японським агентством міжнародного співробітництва JICA (Japan International Cooperation Agency).

Наразі в області розпочали розробку проєктно-кошторисної документації за трьома проєктами, реалізацією яких зацікавилися японські компанії, — двома екологічними та одним інфраструктурним.

Зокрема, мова йде про рекультивацію зі встановленням газозбірної системи на Стадницькому полігоні твердих побутових відходів та реконструкцію очисних споруд вінницького водоканалу в частині встановлення теплових насосів. За першим проєктом представники міськради вже мали дві робочі зустрічі з компанією Toyota. За другим – вінницька мерія працює із компанією Mitsuya.

Крім того, йдеться про зведення мостового переходу на вулицях Янгеля-Лук’яненка.

Зазначається, що в ході зустрічей з японськими партнерами представники міськради почули підтвердження готовності японської сторони починати працювати по зазначених напрямах вже у поточному році.

Нагадаємо, що вінницькі роботодавці отримали майже 6 млн грн компенсації за працевлаштування переселенців.