Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні внаслідок війни повністю зруйновані 400 закладів освіти

1 Березня 2024, 16:10

В Україні внаслідок війни пошкоджень зазнала кожна сьома школа, 400 закладів освіти зруйновані повністю. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«Кожна сьома школа в Україні на сьогодні пошкоджена внаслідок повномасштабного вторгнення. Більше як 3,5 тис. закладів освіти зазнали тих чи інших руйнувань, майже 400 повністю зруйновані. Майже 14 млрд доларів потрібно для відновлення освітньої інфраструктури за останніми оцінками Світового банку»,повідомив заступник міністра освіти та науки Євген Кудрявець.

Зазначається, що частину освітніх закладів, які були пошкоджені, відновити неможливо.

Заступник міністра також наголосив, що руйнування освітньої інфраструктури призводить до порушення доступу дітей та молоді до освіти, впливає на якість навчання, соціалізацію, інтегрованість до суспільства.

«Майже мільйон дітей перебувають на дистанційній формі навчання, коли вони взагалі не можуть мати персональної комунікації, соціалізації зі своїми друзями та вчителями. Мільйон дітей мають доступ до змішаної форми навчання. Це означає, що вони не можуть мати постійне навчання вживу, але мають можливість іноді відвідувати школу», сказав посадовець.

Нагадаємо, що у співпраці з ЮНІСЕФ на Харківщині створили десять цифрових освітніх центрів.