Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні під час повномасштабної війни оформили понад 5,7 мільйона закордонних паспортів

1 Березня 2024, 15:49

З початку повномасштабної війни підрозділи Державної міграційної служби України оформили понад 2,6 млн ID-карток та понад 5,7 млн закордонних паспортів. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Міністерства внутрішніх справ.

«Повітряні тривоги. Ворожі обстріли. Перебої зі світлом та зв’язком. І тисячі українців, яким треба допомогти з оформленням документів вже тут і зараз. Державна міграційна служба України працює в таких умовах вже рівно 24 місяці. Співробітники ДМС роблять все можливе для того, щоб надавати якісні послуги населенню навіть під час війни», – йдеться в повідомленні.

Фото: фейсбук МВС України

Зазначається, що у звільнених від російських загарбників районах Миколаївської, Херсонської та Харківської областей відновили роботу 12 територіальних підрозділів ДМС.

Також за межами України відкриті 12 відокремлених підрозділів державного підприємства «Документ», які оформили вже понад 770 тис. паспортних документів українцям за кордоном.

Крім того, працівники ДМС із початку повномасштабної війни виявили понад 7,3 тис. нелегальних мігрантів, із яких понад 1,7 тис. –– громадяни рф.

Раніше ми розповідали про те, що статусні діти незалежно від місця проживання мають отримувати паспорти для виїзду за кордон безкоштовно.