Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Німеччина збільшує гуманітарну допомогу Україні до 1 млрд євро

1 Березня 2024, 15:37

Німеччина збільшує гуманітарну допомогу Україні на 100 мільйонів євро – до 1 мільярда. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на соцмережу Х МЗС Німеччини.

«Наша допомога для України полягає насамперед у підтримці місцевих жителів. Серцем нашої міжнародної допомоги є цивільна відбудова. Ми збільшуємо нашу гуманітарну допомогу на 100 мільйонів євро – до 1 мільярда євро», – цитує німецьке зовнішньополітичне відомство свого керівника.

Глава МЗС назвала Миколаїв символом незламності українського народу та опору, який демонструє, наскільки деструктивними є дії президента рф проти нашої держави.

Крім того, вона нагадала, що миколаївцям довелося цілий місяць обходитися без питної води через пошкодження окупантами водопроводу. Але за спільної підтримки водопостачання вдалося відновити.

Водночас видання Bild повідомляє, що Бербок була змушена відмовитися від відвідання водопровідної станції поблизу Миколаєва на березі Чорного моря через російський розвідувальний безпілотник, який помітили над цією місцевістю.

Нагадаємо, раніше Німеччина надала обладнання для захисту українських АЕС.