Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У USAID відзначили зусилля з розвитку демократії та верховенства права в Україні

1 Березня 2024, 15:08

Адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Павер відзначила зусилля з розвитку демократії та верховенства права в Україні з початку повномасштабного вторгнення росії. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«Не треба дякувати американському народу за ту підтримку, яку ми можемо надавати. Давайте я краще подякую вам не лише за те, що ви зробили від початку повномасштабної агресії два роки тому, але й за ваші зусилля з розвитку демократії, верховенства права. Дійсно мене надихає те, що Україна й українці змогли зробити разом», – сказала вона.

Павер також відзначила, що нашій державі вдалося збільшити експорт сільськогосподарської продукції до довоєнного рівня та досягти зростання економіки вибуховими темпами.

«Ваш парламент ефективно приймає законодавство. Антикорупційні заходи дозволили піднятися на 12 пунктів в індексі Transparency International. Це ваші здобутки. Ми лише підтримуємо вас. Ми вторинні персонажі, але для нас великий привілей лишатися вашими партнерами»,наголосила Павер.

Нагадаємо, 25 лютого відбувся форум «Україна. Рік 2024». Основні його теми: досягнення українських цілей у війні, розвиток Сил оборони й безпеки, робота оборонно-промислового комплексу, забезпечення економічного зростання та інтеграції України до світових ринків, реалізація Української формули миру, гарантії безпеки для України.

Раніше ми повідомляли про те, що переробні підприємства можуть отримати грант до 500 тис. доларів від USAID.