Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Українці отримуватимуть кешбек за купівлю національної продукції

1 Березня 2024, 13:15

Українці зможуть отримати компенсацію частини оплати товарів і послуг, вироблених в Україні, у межах нової державної програми кешбеку «Купуй українське». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова Володимира Зеленського на нещодавній презентації платформи «Зроблено в Україні» в Києві. 

«За купівлю певних типів зроблених в Україні товарів і послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів на спеціальну картку»,повідомив глава держави.

Зеленський уточнив, що дав відповідне доручення уряду, і наразі цю програму розробляють.

Зазначається, що завданням цієї програми є, «щоб українські гроші залишилися в Україні та працювали в Україні».

«Це податки, це зарплати наших воїнів, це можливості нашої держави, зокрема й оборонні. Уже готують параметри українського кешбеку: фінансові й технічні»,пояснив президент.

Він додав, що необхідно постаратися, щоб програма кешбеку запрацювала вже цьогоріч.

Зеленський заявив, що новостворена платформа «Зроблено в Україні» має стати майданчиком постійного прямого діалогу держави і підприємців.

Глава держави також зазначив, що триває робота і над іншими державними програмами, які дадуть змогу вітчизняному виробнику масштабувати роботу.

«Це державні гранти, кредити, стимулювання виробництва, попиту через український кешбек, допомоги на зовнішніх ринках»,додав президент.

Нагадаємо, що українці можуть отримати грант до 70 тисяч грн на власну справу.