Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Україна отримала грант від Японії та Норвегії на 760 млн доларів

1 Березня 2024, 12:27

Нещодавно Японія та Норвегія надали Україні фінансову підтримку на суму 760 мільйонів доларів через програму Світового банку PEACE. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Міністерства фінансів України.

Зазначається, що ці кошти призначені для часткової компенсації видатків держбюджету, які не пов’язані зісферою безпеки та оборони. Вони будуть спрямовані на часткове покриття видатків державного бюджету, зокрема на виплату пенсій, компенсації працівникам Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та оплату праці вчителів.

Це вже другий етап грантового фінансування в рамках проєкту Світового банку «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (PEACE in Ukraine). Загальний обсяг додаткового фінансування складається з грантів урядів Японії та Норвегії – 465 мільйонів та 295 мільйонів доларіввідповідно.

«З початку повномасштабного вторгнення Уряди Японії та Норвегії неодноразово демонстрували Україні свою непохитну підтримку та солідарність. Допомога міжнародних партнерів є критично важливою для фінансування соціальної сфери України під час війни»,наголосив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Раніше ми повідомляли, що Японія надала Україні кошти для соцзахисту та відновлення сільського господарства.