Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Полтавщина отримала «лікарню на колесах» для порятунку новонароджених від ЮНІСЕФ

27 Лютого 2024, 19:03

Під час нещодавнього візиту на Полтавщину голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде передав унікальний для регіону автомобіль швидкої медичної допомоги для порятунку новонароджених. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Полтавської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що це перша автівка такого зразка і комплектування на Полтавщині.

«Справжня «лікарня на колесах», дозволяє надавати невідкладну допомогу і транспортувати малюків із найменшою вагою. Обладнана всім необхідним: від спецапаратури й холодильника з медикаментами до ресорів, які мінімізують будь-які поштовхи під час руху»,розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Забезпечення такими «швидкими» медичних закладів України – ініціатива першої леді Олени Зеленської спільно з МОЗ. Її допоміг реалізувати Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

На Полтавщині працює єдина неонатологічна бригада обласної лікарні імені Скліфосовського. Команда лікарів транспортує маловагових, передчасно народжених, тяжкохворих дітей з усіх куточків області у відділення реанімації для подальшої інтенсивної терапії. Торік провели 29 виїздів.

Взаємодію між владою Полтавщини та міжнародними партнерами забезпечує Регіональний офіс міжнародного співробітництва.

Нагадаємо, раніше реанімобіль для новонароджених отримала Вінницька обласна лікарня.

Фото: poda.gov.ua