Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Зеленський розраховує, що Канада допоможе Україні відбудувати одну з дамб

27 Лютого 2024, 15:23

Президент Володимир Зеленський висловив сподівання, що Канада надасть допомогу в Україні з відновлення однієї з дамб, яку знищила росія. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на  слова глави Української держави повідомив під час нещодавньої пресконференції в Києві, пише Укрінформ.

Зеленський також підкреслив, що Україна і Канада узгоджуватимуть співпрацю щодо відбудови.

«Я би дуже хотів, щоб Канада змогла допомогти України у відбудові однієї з дамб. Ви знаєте, що росія зруйнувала такі важливі для нас стратегічні об’єкти. І я розраховую на допомогу Джастіна», – наголосив глава держави.

Він також нагадав, що Канада вже допомагала Україні з бронетехнікою і висловив вдячність прем’єр-міністру Джастіну Трюдо за це. Крім того, Зеленський зазначив, що Україна й Канада співпрацювали в питанні дронів, використовуючи спеціалізоване обладнання, яке допомагало у розвідці та інших аспектах військової діяльності.

«Не хотів би зараз говорити про специфікацію, але в Канади є деяке обладнання, якого немає в інших держав. Ми посилювали навіть цим обладнанням дрони інших держав, щоб вони допомагали нам і розвідкою, й іншими кроками допомагали нашій армії», – додав Зеленський.

Нагадаємо, що Південна Корея допоможе Україні відновити дамбу на Київщині.