Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві з’явилася книгарня, де можна взяти книги за підпискою

25 Лютого 2024, 17:30

У Києві на Золотих Воротах відкрили нову книгарню «Тиша», у якій книжки не продаються, а здаються в оренду «за підпискою», як на Netflix. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на видання Читомо.

Зазначається, що книгарня знаходиться за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 68. Її офіційне відкриття заплановане на 3 березня.

«Це як бібліотека, але з асортиментом від казок про Труханів острів до пригод Доктора Хто з однойменного серіалу (так-так, здебільшого ми за художню літературу, хоча не цураємось біографій Моне і Мане). Це місце, де ми пригостимо тебе чаєм і закутаємо в затишок»,поділилася засновниця книгарні Лада Атаманчук-Ангел.

У книгарні доступно близько 1500 книг різними мовами, зокрема українською, англійською, французькою, та італійською.

Якщо у книгарні не знайшлося видання, яке б ви хотіли прочитати, можете залишити на дзеркалі в другій кімнаті стікер з вашим побажанням — про це обов’язково потурбуються.

Лада Атаманчук-Ангел згадує, що ідея книгарні з’явилася під час її роботи в IT-секторі.

«Для мене це здалося зручною системою: ти приходиш, підписуєшся на якийсь сервіс і потім вже не думаєш піти до іншої компанії. Я вже розробляла підписку, тому мені знайомий цей формат. А потім я згадала, що є Netflix — це суперзручно, всі ним користуються», — розповідає Лада.

Книгарня пропонує відвідувачам можливість взяти до двох книг на місяць з обов’язковим поверненням. У разі її втрати або пошкодження, відвідувач має сповістити заклад та замінити видання на аналогічний примірник.

У книгарні гостям пропонують перевзутися у домашні капці. А замість кави – пропонують гостям чай, щоб уникнути шуму від кавомашини. Відвідувачі можуть читати книги як у приміщенні, так і взяти в оренду додому. Вартість підписки становить 500 гривень на місяць.

Раніше ми повідомляли, що в Києві відкрили першу в Україні бібліотеку настільних ігор.