Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як роботодавцю отримати компенсацію за створення нових робочих місць?

23 Лютого 2024, 15:58

1 січня набрав чинності Порядок компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на «Юридичний порадник для ВПО».

Компенсація надається роботодавцю, який:

  • створив нове робоче місце та працевлаштував на нього працівника шляхом укладення трудового договору не менш, ніж на 2 роки;
  • протягом 12 місяців із дня укладення трудового договору щомісяця здійснює виплату такому працівнику заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати.

Важливо: виплата надається за кожного нового працівника, який відповідає зазначеним вимогам.

Компенсація не надається роботодавцю до якого застосовуються судові процедури банкрутства або який перебуває на стадії ліквідації. А також має заборгованість:

  • зі сплати ЄСВ;
  • зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;
  • з виплати заробітної плати;
  • перед державним (місцевим) бюджетом понад 6 місяців.

Зверніть увагу! У разі зменшення штатної чисельності працівників та/або фонду оплати праці роботодавець втрачає право на компенсацію.

У якій формі надається компенсація?

Компенсація надається у вигляді відшкодування 50% суми нарахованого ЄСВ за кожну особу, працевлаштовану на нове робоче місце, за кожен місяць, за який він сплачений.

Тривалість її виплати – 12 місяців.

Як отримати компенсацію?

Протягом 45-ти календарних днів з дати закінчення 12-місячного періоду з дня укладення трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, подати до центру зайнятості цю заяву. Це можна зробити особисто або через електронний кабінет роботодавця з накладенням ЕЦП/КЕП.

Раніше ми розповідали, чи припинять виплату допомоги на проживання, якщо сім’я ВПО отримала тимчасове житло.