Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Японія надаватиме довгострокову підтримку Україні – глава МЗС

23 Лютого 2024, 14:58

Японія заручиться підтримкою приватного сектору і продовжить довгострокову підтримку України. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на слова міністра закордонних справ Японії Йоко Камікава в інтерв’ю NHK.

Вона зазначила, що залучення приватного сектору Японії має важливе значення для допомоги у відновленні та реконструкції України.

За її словами, досягнення цих цілей буде довготривалою роботою, спрямованою на відновлення країни та засобів до існування її народу. Вона пообіцяла, що Японія докладатиме постійних зусиль, які охоплюватимуть різні сектори.

Глава МЗС Японії також підкреслила важливість включення концепції «Жінки, мир і безпека» до планів відбудови. Вона сказала, що країна буде підтримувати всіх українців, включаючи жінок і дітей.

Щодо обмежень на поїздки до нашої держави для представників японських компаній, Камікава зазначила, що чула скарги від деяких компаній, які не можуть ухвалити рішення про відкриття бізнесу без відвідання України.

За її словами, захист японських громадян залишається головним пріоритетом, але Токіо також працює над тим, щоб полегшити корпоративну діяльність і розглядає питання про те, як впоратися з обмеженнями.

Раніше ми повідомляли про те, що Японія надасть Україні 160 млн євро на економічне відновлення.