Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Британія продовжить візи для українських шукачів притулку до 2026 року

23 Лютого 2024, 14:12

Українці, які через війну вимушено виїхали за кордон, зможуть перебувати у Великій Британії до вересня 2026 року, отримавши 18-місячну візу за новою схемою продовження. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на видання Sky News.

Зазначається, що програми «Будинки для України», «Українська сімейна програма» та «Програма продовження перебування для України» надавали українцям право перебувати в Британії протягом трьох років. Проте ці візи мають завершитися в березні 2025 року.

Нещодавно МВС Британії оголосило, що учасники цих програм можуть подати заявку на подовження до вересня 2026 року. Після цього вони матимуть ті ж самі права на роботу, соціальні пільги, медичний та освітній забезпечення. Заявку на продовження візи можна подати за три місяці до закінчення дії поточної візи.

«Ця нова схема продовження віз дає українцям у Великій Британії впевненість щодо їхнього майбутнього, оскільки війна триває, ми продовжимо надавати безпечний притулок тим, хто тікає від неї»,зазначив міністр з питань кордонів Великої Британії Том Персґлов.

Раніше ми повідомляли, що Британія передала прифронтовим громадам України п’ять фургонів.