Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У співпраці з ЮНІСЕФ на Харківщині створили десять цифрових освітніх центрів

23 Лютого 2024, 10:57

На Харківщині місцева влада у співпраці з ЮНІСЕФ створила десять цифрових освітніх центрів та 29 локацій для надолуження освітніх втрат. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

«Детальніше про наші проміжні результати програми кроссекторальної співпраці між ЮНІСЕФ та пʼятьма пілотними громадами Харківщини: створили 10 цифрових освітніх центрів; 11 локацій для занять із дітьми дошкільного віку; 29 локацій для надолуження освітніх втрат», йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наступного місяця в області почнуть функціонувати три центри життєстійкості, а ще два незабаром планують відкрити.

У процесі реалізації програми співпраці ЮНІСЕФ з громадами Харківщини доступ до навчальних матеріалів отримали майже 49 тисяч дітей різного віку: їм передали понад 17 тисяч ноутбуків, близько 7 тисяч наборів для дистанційного навчання тощо.

Також в області відкрили три молодіжні центри, провели 256 заходів для понад 5 тисяч молодих людей, профінансували 10 молодіжних проєктів мінігрантами від 75 тисяч до 150 тисяч гривень.

«Майже 160 тис. людей отримали психологічну допомогу; 5112 дітей взяли участь у навчальних заходах, понад 30 тис. дітей отримали психосоціальну підтримку і майже 39 тис. дітей отримали психосоціальну підтримку та консультативні послуги», додав голова Харківської ОВА.

Нагадаємо, днями в полтавській школі відкрили Цифровий освітній центр.

МІТКИ