Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

єВідновлення: на Миколаївщині 53 мешканці Баштанського району отримали житлові сертифікати

23 Лютого 2024, 9:20

На Миколаївщині перші 53 мешканці Баштанського району отримали сертифікати на відновлення повністю знищеного житла за програмою єВідновлення на майже 70 млн грн. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

«До відповідних комісій, які працюють на базі органів місцевого самоврядування, звернулося 117 мешканців Баштанського району, житло яких було знищено повністю в результаті обстрілів або бойових дій. 25-тьом відмовлено з різних причин, а 53 родини отримали сертифікати за програмою єВідновлення на 69,2 млн грн»,зазначив голова Баштанської РВА Владислав Дмитрів.

За його словами, деякі мешканці сільської місцевості за нараховані компенсаційні витрати матимуть змогу придбати житло в обласному центрі або навіть в інших містах України. Адже сума виплати подекуди сягає близько 2 млн грн, а вартість житла у селах на сьогодні значно дешевша.

Наразі ще не всі мешканці змогли подати заявки на компенсацію за знищене повністю житло, адже не у всіх є документальне підтвердження права власності.

Баштанський район об’єднує 279 населених пунктів, де наразі проживає приблизно 115 тисяч населення. До початку повномасштабного вторгнення тут мешкало 138 тисяч людей. У перший рік війни на його території велися інтенсивні бойові дії, певна частина була окупована.

Нагадаємо, раніше мешканці Краматорська отримали понад 105 млн грн за програмою «єВідновлення».