Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Японія надає ЮНІСЕФ додаткове фінансування для підтримки українських дітей

21 Лютого 2024, 11:11

Нещодавно Уряд Японії надав ЮНІСЕФ додаткове фінансування, що дасть змогу забезпечити доступ до основних послуг для найбільш уразливих дітей в Україні. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на посилення заходів із реагування на надзвичайні ситуації у сферах освіти, охорони здоров’я та водопостачання, санітарії та гігієни (WASH).

«Фінансова підтримка Японії передбачає впровадження комплексного підходу з фокусом на розширенні послуг охорони здоров’я та харчування матері й дитини. Зокрема, фінансування буде спрямоване на вдосконалення програми домашніх візитів та досвіду відвідування стаціонарних медичних закладів первинної ланки, а також на надання послуг імунізації», – зауважили у ЮНІСЕФ.

Крім того, програма має на меті забезпечити рівний доступ до формальної та неформальної освіти, у тому числі безперервне навчання для дітей, які постраждали внаслідок російської агресії.

Ще одним фокусом програми є задоволення нагальних базових потреб українців у сфері водопостачання та санітарії. Тож підтримка буде спрямована на відновлення інфраструктури, зокрема тієї, що обслуговує внутрішньо переміщених осіб. Зазначається, що цими заходами буде охоплено загалом близько 400 тисяч осіб.

«Японія є давнім партнером ЮНІСЕФ, і ми дуже вдячні уряду цієї країни за непохитну відданість та своєчасну допомогу дітям в Україні. Японія відіграє колосальну роль у підтримці дітей із початку повномасштабної війни, а також у реагуванні на найбільш кризові події, як-от руйнування греблі Каховської ГЕС»,сказав голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде.

Раніше ми повідомляли контакти дитячих точок «Спільно» від ЮНІСЕФ у містах України.