Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Створено інтерактивну карту всесвітньої акції до 24 лютого

21 Лютого 2024, 10:01

Спільно з виданням «Українська правда», Світовий Конґрес Українців (СКУ) нещодавно запустив інтерактивну карту, на якій відображені країни, міста, локації, дата та час проведення акцій до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на сайт СКУ.

Зазначається, що кампанія відбувається в рамках глобальної адвокаційної кампанії СКУ StandWithUkraine. Її основна мета – привернути увагу світового громадянського суспільства, медіа, світових лідерів та урядів світу до російсько-української війни та посилити підтримку України.

«Без міжнародної підтримки Україна в небезпеці, І це наша відповідальність забезпечити таку підтримку. У ці непрості часи маємо бути згуртовані, сильні й відповідальні. Україна потребує нашого голосу, нашої допомоги та нашого впливу»,наголосив Президент СКУ Павло Ґрод.

Карта StandWithUkraine відображає, де український голос і вплив стануть ключовим елементом глобальної підтримки у надскладні часи боротьби українського народу за свою незалежність. Українці вже зареєстрували свої акції в понад 150 містах.

«У нас немає можливості дати світу втомитися від нашої війни. Саме тому активна позиція українців та друзів України в усьому світі настільки важлива сьогодні», зазначила головна редакторка видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва.

Крім того, мапа дає можливість ідентифікувати країни та міста, де проходять акції, та запросити українців та друзів України по всьому світу долучатися до кампанії.

Перевірити свою країну і місто на інтерактивній карті світу можна за посиланням. 

Раніше ми повідомляли, що в Україні планують створити мапу об’єктів, придатних для проживання переселенців.