Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Стартує англомовний онлайн-курс про сучасне українське мистецтво

18 Лютого 2024, 18:08

Державне художнє зібрання у співпраці з Українським інститутом Дрездена впровадило англомовний онлайн-курс про сучасне українське мистецтво. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на телеграм-канал Міністерства культури та інформаційної політики.

Зазначається, що курс присвячений новітній творчості українських митців XX та XXI століть, з фокусом на культурні явища та видатних представників.

«Висвітлюючи різні аспекти візуальної культури в Україні, цей онлайн-курс виходить за межі традиційного хронологічного підходу і може зацікавити як експертів, так і просто тих, хто цікавиться культурою», – йдеться в дописі.

Проект реалізовано за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Ernst von Siemens Kunststiftung.

Лекції будуть регулярно публікуватися на YouTube-каналах SKD та Українського інституту. Перша лекція про унікальну секретну колекцію НХМУ доступна за посиланням.

Раніше ми повідомляли про те, що у Львові створили мобільний додаток з давніми українськими колядками та масками персонажів вертепу.

МІТКИ