Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Херсонські бібліотекарі започаткували акцію для допомоги українським військовим

17 Лютого 2024, 14:31

Херсонські бібліотекарі започаткували акцію для допомоги Силам оборони. Вони запрошують містян приносити пропагандистську, застарілу та непотрібну їм на полицях літературу. Кошти, вторговані за таку макулатуру, спрямують на допомогу військовим. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

«Акція проходить у всіх філіях, їх у Херсоні зараз 11. Усі відгукнулися дуже активно. Голови ОСББ відгукнулися, написали нам на електронну пошту листа і залюбки візьмуть участь у цій чудовій акції»,повідомила директорка Центральної бібліотечної системи Галина Нєжинська.

Зазначається, що кошти за макулатуру будуть спрямовані на автомобіль для 56-ї бригади Збройних Сил України.

«Ще до цієї акції наші користувачі приходили до бібліотеки і книги приносили, які їм не потрібні. Ми збирали в окремий куточок, а потім така ініціатива випливла, що ми хочемо допомогти нашим воїнам, які воюють. І їм не вистачає коштів на обладнання»,розповіла завідувачка відділу обслуговування херсонської бібліотеки Зоя Федотова.

Така ініціатива для України не нова, говорить начальниця управління культури Херсонської міської ради Світлана Думинська.

«Ми вирішили своїми посильними можливостями долучитися до збору макулатури, яка вже застаріла, яку люди не хочуть мати на своїх поличках. Я маю на увазі література пропагандистська, російська або яка вже втратила свою цікавість для людей. І найголовніше, дуже багато людей готові допомогти, збираємо «донати», але хтось фізично, фінансово не може це зробити», – сказала начальниця управління.

Херсонці акцію підтримали. Були випадки, коли книг було так багато, що їх до бібліотеки привозили автівками. Окрім застарілих книжок, просять приносити і кнопкові телефони, які потрібні українським військовим.

Нагадаємо, що одна з інтернет-книгарень передає військовим промокоди для доступу до «Бібліотеки для героїв» у мобільному застосунку.

Фото: Суспільне Херсон

МІТКИ