Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Житомирщині проживає понад 16 тисяч дітей із числа ВПО

16 Лютого 2024, 12:12

Наразі в області проживає понад 16 тисяч дітей із числа внутрішньо переміщених осіб. Наразі вони розселені у 30 громадах Житомирщини. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на обласну військову адміністрацію.

Зазначається, що в рамках забезпечення належного утримання та догляду за вразливою категорією дітей, в області діють 6 дитячих будинків сімейного типу, де перебуває 36 дітей. Крім того, на території області функціонують 5 прийомних сімей, які забезпечують покращені умови для 12 маленьких переселенців.

Також діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебувають під опікою та піклуванням, де їм надається необхідна соціальна та психологічна підтримка. Загалом, 52 малих українця з числа ВПО в області отримують необхідну турботу та виховання.

Ці заходи стають важливим кроком у створенні сприятливого середовища для розвитку кожної дитини, яка опинилася в складних умовах війни. Зокрема обласні ініціативи на рівні громад та установ допомагають забезпечити всі належні умови.

«Спільні зусилля громадськості, урядових структур та неприбуткових організацій дозволяють вирішувати соціальні проблеми та вносити позитивний вклад у життя внутрішньо переміщених дітей в Житомирській області. На шляху до їхнього повноцінного і щасливого майбутнього кожна ініціатива та допомога важлива», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що на Житомирщині вже відновили 63% пошкоджених унаслідок обстрілів об’єктів.

МІТКИ