Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Домогосподарства Харківської, Херсонської та Сумської областей активно забезпечують паливною деревиною

15 Лютого 2024, 18:09

Про це йшлося під час спеціальної наради під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Джерелами забезпечення деревиною у зазначених областях є кошти місцевих бюджетів та допомога міжнародних організацій.

Харківська область

Твердого палива на Харківщині станом на середину лютого потребують 30 581 домогосподарство у 54 громадах. З них 27 186 – вже отримали допомогу. Це становить 89% від загальної потреби.

Херсонська область

За останніми даними, потреба у твердому паливі правобережної частини Херсонщини становить 18 634 домогосподарства у 18 громадах. Наразі міжнародні організації підтвердили спроможність задовольнити потребу 19 585 домогосподарств.

Сумська область

Сумською ОВА визначено 72 487 домогосподарств, які потребують допомоги. Наразі паливною деревиною безпосередньо або коштами на її придбання вже забезпечено 43 687 домогосподарств. Тобто 60% від необхідної кількості.

Для того, щоб оперативніше закрити потребу у деяких громадах, міжнародні партнери переведуть натуральну форму допомоги у фінансову.

Віцепрем’єрка подякувала всім за плідну роботу і закликала місцеві органи влади та донорів пришвидшити темпи надання допомоги громадянам.

Раніше РеІнформ повідомляв, що Кабмін збільшив розмір субсидії для населення на придбання дров.

МІТКИ