Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині триває відбудова житла, яке було пошкоджене російськими загарбниками

15 Лютого 2024, 14:56

На Київщині триває відбудова житла, яке було пошкоджене під час повномасштабного російського вторгнення. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на телеграм-канал Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що одним із пошкоджених будинків є 10-ти поверхівка в Ірпені на вулиці Северинівська, 162 на 40 квартир. Ремонтні роботи з відновлення цього житлового будинку здійснюються за підтримки Міжнародної Організації з Міграції.

Капітальний ремонт передбачає відновлення та підсилення зовнішніх стін, заміну та підсилення частини даху, облаштування покрівлі та технічного поверху. У планах також заміна та підсилення пошкоджених вікон і дверей,утеплення будівлі разом з фасадними роботами.

Наразі проєкт ремонту потребує коригування через неузгодженість між наявними пошкодженнями та запланованими роботами, виявленими фахівцями підрядної компанії. Експерти вносять необхідні доповнення до переліку ремонтних робіт. Підготовчі заходи для проведення капітального ремонту будівлі вже розпочато.

Раніше ми повідомляли, що на Київщині відновили Гостомельську амбулаторію.

МІТКИ