Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві пройдуть безкоштовні екскурсії до Дня святого Валентина

14 Лютого 2024, 13:03

З 14 по 18 лютого для мешканців Києва та гостей міста заплановано проведення восьми безкоштовних заходів до Дня святого Валентина. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на сайт Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що заходи пройдуть із середи до неділі. Місця зустрічей вказані у реєстраційних анкетах.

Серед запланованих подій:

  • екскурсія «Київ: у вирі романтики» – відбудеться у середу, 14 лютого, о 13:00 та о 15:00. Учасники матимуть змогу побачити культові романтичні місця міста та дізнатися цікаві факти про любовні історії його знаменитих мешканців.

Реєстрація за посиланням.

  • екскурсія «Таємниці града Володимира» – відбудеться у четвер, 15 лютого, о 14:00. Учасники дізнаються про історію розбудови Києва та будівництво оборонних споруд князем Володимиром, а також зведення першого кам’яного храму Київської держави — Десятинної церкви.

Реєстрація за посиланням.

  • лекторій «Київ: пам’ятники доби Незалежності» – відбудеться у п’ятницю, 16 лютого, о 12:00. Учасники ознайомляться з історією створення скульптур та пам’ятників, які були споруджені в центрі Києва протягом всіх років незалежності України.

Реєстрація за посиланням.

  • екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії» – запланована на п’ятницю, 16 лютого, о 13:00 (реєстрація), під час якої учасники оглянуть низку об’єктів мілітарної історії Києва та дізнаються про події багаторічної боротьби за незалежність України.

Реєстрація за посиланням.

  • лекторій «Кияни відомі та невідомі» – планується у п’ятницю, 16 лютого, о 18:00. Він присвячений митцям, які народилися в Києві і своїми видатними досягненнями прославили місто.

Реєстрація за посиланням.

  • екскурсія «Київ незламний» – розпочнеться у суботу, 17 лютого, о 12:00. Вона ознайомить мешканців і гостей столиці з історією воєнного Києва — від часів Другої світової війни до повномасштабного вторгнення.

Реєстрація за посиланням.

  • лекторій «Невідомі кияни, яких знає весь світ» – відбудеться у неділю, 18 лютого, о 11:00. Учасники зможуть дізнатися про видатних постатей, які народилися у Києві і які своєю діяльністю прославили місто на всесвітньому рівні.

Реєстрація за посиланням.

Реєстрація на екскурсії та лекторії обов’язкова, оскільки кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефоном.

Крім того, екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсій чи лекторіїв зможуть швидко знайти укриття неподалік.

Раніше ми повідомляли, що у Києві охочі можуть подарувати візит до музею переселенцям і родинам військових.

МІТКИ