Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Київщині відновили майже 17 тисяч об’єктів

13 Лютого 2024, 10:21

Наразі в області відновлено повністю та частково майже 17 тисяч об’єктів, пошкоджених унаслідок російської агресії. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук начальника Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка.

Він підкреслив, що одним з ефективних інструментів відновлення є урядова програма «єВідновлення». У межах першого етапу цієї програми у Київській області було подано понад 13 600 заявок на отримання компенсації на поточний та капітальний ремонт до 500 тисяч гривень.

Виконавчими комітетами прийнято понад дев’ять тисяч позитивних рішень на загальну суму понад один мільярд гривень.

Він також наголосив, що робота продовжується, і спеціальні комісії, створені у територіальних громадах області, продовжують опрацьовувати заявки.

Крім того, голова ОВА додав, що понад три тисячі заявок вже подано на отримання сертифікатів на придбання житла або отримання коштів на будівництво нового житла. З них понад 800 сертифікатів на суму більше 2,5 мільярда гривень вже було видано.

Він нагадав, що у січні розпочався третій етап компенсації на відновлення зруйнованого житла на власній земельній ділянці через програму «єВідновлення». Земельна ділянка може знаходитися у будь-якому місці України, за винятком тимчасово окупованих територій або зон бойових дій, і не обов’язково збігатися з місцем, де розташований знищений будинок.

Нагадаємо, мешканці Краматорська отримали понад 105 млн грн за програмою «єВідновлення».