Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Хмельницькому ремонтують два гуртожитки для переселенців

12 Лютого 2024, 17:07

Близько 200 переселенців, які перебувають на обліку для отримання тимчасового житла у Хмельницькому, планують розселити у відремонтованих приміщеннях двох гуртожитків. Наразі за грантові кошти закінчують ремонт приміщень на Інститутській та Кам’янецькій. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Суспільне.

«Кошти виділені Євросоюзом. Замовник робіт Хмельницька міська рада. На рахунки Хмельницької міської ради має бути перераховано майже 1,4 мільйона євро. Власне, в межах цих коштів і відбуваються ремонти», пояснює заступник міського голови Василь Новачок.

Зазначається, що в гуртожитку на Інститутській облаштували тридцять дев’ять кімнат з ліжко-місцями. Такожна поверхах відремонтували загальні санвузли, три кухні.

«Зараз ми перебуваємо на кухнімісці загального користування для одинаків. Тут дві нових газових плити, дві витяжки і кухонне устаткування», каже директор управляючої муніципальної компанії Олег Зярк.

Також у гуртожитку облаштували шість смартквартир для сімей, каже Олег Зярко.

«Тут облаштовані душові кабіні, санвузол, вхідні двері нові. Далі у кімнаті є нові меблі, ліжко, диван і меблева частина. Облаштована кухня для зручностей, забезпечена робочою поверхнею, кухонним столом, витяжка є, мийка з сифоном, енергозберігаюча техніка, холодильник. Ще буде плита», розповідає директор муніципальної компанії.

Фото: suspilne.media

Будівлю на Кам’янецькій, 74 реконструюють під гуртожиток з квітня минулого року. Ремонтують два з половиною поверхи. На них для переселенців облаштовують 16 смарт-квартир та 13 кімнат з ліжко-місцями.

«Виконано приблизно 90% всіх будівельних робіт. На цей момент встановлюється сантехніка, електричні плити й меблі. Будівельники кажуть, що всі роботи завершать приблизно в березні цього року», пояснює директор управляючої муніципальної компанії «Центральна» Ігор Білокриницький.

За словами Василя Новачка, завершити роботи у гуртожитку на Інститутській 12/1 планують до кінця січня.

Нагадаємо, що в громаді на Хмельниччині облаштують прихисток для переселенців за п’ять мільйонів гривень.