Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У рамках «Рамштайну» Іспанія візьме участь у кількох коаліціях для підтримки України

12 Лютого 2024, 16:04

Країна в рамках формату «Рамштайн» візьме участь у коаліції з морської безпеки, артилерії, наземної ППО, інформаційних технологій та розмінування. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на сайт Міноборони Іспанії.

Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес зазначає, що під час засідання Контактної групи з питань оборони України в режимі відеоконференції підтвердила намір країни продовжувати допомагати з навчанням військових, зазначивши, що в Іспанії вже пройшли навчання понад 3500 українських військовослужбовців.

У відомстві також оголосили про нові спеціалізовані навчальні модулі для українських військових із зенітних систем Patriot, NASAMS та Hawk, а також з підводного розмінування.

У рамках підтримки, наданої нашій держав Іспанією в гуманітарній сфері, міністерка підтвердила, що успішно розпочато програму з розміщення 400 родичів загиблих українських воїнів у військових резиденціях, де вони зможуть декілька днів відпочити.

«На завершення свого виступу Роблес підтвердила країнам та організаціям, які беруть участь у Контактній групі, тверду рішучість Іспанії підтримувати Україну стільки, скільки буде необхідно», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Іспанія передає Україні два медичні бронеавтомобілі.