Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Медіамережа «Вікно відновлення» висвітлюватиме процес відбудови в Україні

12 Лютого 2024, 15:54

Нещодавно в Україні запустили медіамережу «Вікно відновлення», яка об’єднує незалежні ЗМІ та аналітичні центри для об’єктивного висвітлення процесу відбудови зруйнованих ворожою армією населених пунктів країни. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укріфнорм.

Зазначається, що співзасновниками та першими партнерами медіамережі стали такі організації: «Східний Варіант» (Донеччина та Луганщина); «МОСТ» (Херсонщина); «Накипіло» (Харківщина); «Інтент» (Одещина, Миколаївщина); Всеукраїнське медіа рішень «Рубрика»; Аналітичний центр «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Аналітична платформа VoxUkraine.

Надалі створене об’єднання буде розширюватися. В команду потрібні експерти з питань економіки, соціології, екології тощо, і у журналістів для створення своїх матеріалів буде завжди доступ до пулу експертів. Буде створена єдина картинка по майданчиках відбудови, які розташовані в різних регіонах України.

Формати матеріалів будуть різні – це і журналістське розслідування, і аналітика, і пояснювальні матеріали, але також будуть і практичні інструкції.

Онлайн-платформа вже має адресу. Вона ще готується до запуску, який заплановано на березень, але у FacebookInstagram і Telegram інформаційні сторінки вже присутні.

Також «Вікно відродження» надасть доступ до навчальних можливостей для медіа, будуть проводитися експертні тренінги на тему відбудови.

Нагадаємо, що вже понад 2,3 тисячі претендентів виявили бажання долучитися до відновлення України.