Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Рішення про долю релокованих із ТОТ вишів мають ухвалюватися колегіально та виважено

12 Лютого 2024, 16:24

Про це йшлося на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

У ній взяли участь представники Мінреінтеграції, Міносвіти, МОЗ, Мінкульту, Луганської ОВА, керівники освітніх закладів Луганщини та інші.

Учасники ділилися думками щодо можливої подальшої реорганізації тих закладів вищої освіти, які були переміщені до інших міст. Особлива увага приділялася Державному закладу «Луганський державний медичний університет». Зокрема, його освітній та господарській діяльності, а також подальшій стратегії розвитку.

Ірина Верещук доручила ректору та науково-педагогічному колективу розробити й представити на розгляд стратегію подальшого розвитку вишу.

Крім того, учасники наради порушували питання щодо діяльності комунальних навчальних закладів. Їх подальше функціонування обговорюватиметься на наступних нарадах після детального моніторингу діяльності.

«Викладачі мають спокійно працювати й не хвилюватися. Будь-які рішення щодо подальшої долі релокованих вишів будуть ухвалюватися колегіально та дуже виважено», – наголосила посадовиця.

Раніше ми повідомляли, що на Буковині майже на третину зменшилася кількість релокованих підприємств.

МІТКИ