Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Угорщині з’явилися дві Українські книжкові полички

11 Лютого 2024, 15:52

Нещодавно в обласній і міській бібліотеці ім. Жігмонда Моріца угорського міста Ніредьгаза та в бібліотеці ім. Петера Меліуса міста Дебрецен з’явилися Українські книжкові полички. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на фейсбук Посольства України в Угорщині.

Відтак, наразі в Угорщині функціонує уже шість таких поличок.

Під час заходу в Ніредьгазі тимчасовий повірений у справах України в Угорщині Іштван Балог і виконуючий обов’язки керівника Консульства України в Ніредьгазі Владислав Мушка подякували керівництву бібліотеки та представникам місцевої та обласної влади, що взяли участь у заході, за сприяння у поширенні української культурної спадщини для представників української громади місті.

Фото: фейсбук Ukrajna Magyarországi Nagykövetsége / Embassy of Ukraine in Hungary

За відкриття Української книжкової полички в Дебрецені Посольство подякувало керівництву бібліотеки та голові українського самоврядування м. Дебрецен Віталію Нетребі за допомогу в організації зазначеного заходу.

Заходи відбулися в рамках проєкту «Українська книжкова поличка» під патронатом Першої леді України Олени Зеленської, що реалізується Міністерством закордонних справ України, Міністерством культури та інформаційної політики України й Українським інститутом книги.

Нагадаємо, раніше в одній із провідних бібліотек столиці Аргентини –– Центральній бібліотеці Буенос-Айреса ім. Рікардо Гуіральдеса –– відкрили Українську книжкову поличку.