Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В одній з громад на Харківщині відновлюють 27 багатоквартирних будинків

10 Лютого 2024, 17:56

У Дергачівській громаді відновлюють 27 багатоквартирних будинків, які постраждали у результаті обстрілів росіян. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

«Внаслідок активних бойових дій в Дергачівській тергромаді було пошкоджено тисячі приватних та багатоквартирних будинків. Торік в місті Дергачі та селі Руська Лозова розпочався капітальний ремонт 27 багатоквартирних будинків. Цього року відновлювальні роботи планують завершити і ввести будівлі в експлуатацію», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відновлення житлового сектору – один із пріоритетних напрямків роботи ОВА. Саме ці об’єкти відновлюються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та з бюджету Дергачівської тергромади.

Також завдяки міжнародній співпраці в Дергачах та селищі Слатине вдалося замінити пошкоджену крівлю в 12 багатоповерхових будинках.

«Додатково 17 дахів багатоповерхових будинків ми відремонтували коштом міського бюджету. Допомагають і волонтерські організації. Завдяки переданим будматеріалам, вдалося провести оперативний ремонт більш ніж в 1000 приватних будинках. У 2024 році ми продовжимо заплановану відбудову ще 19 багатоквартирних будинків, які зазнали пошкоджень», – розповів начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко.

Крім того, в тергромаді тривають відновлювальні роботи критичної інфраструктури. Вдалося відновити 5 з 7 пошкоджених котелень та забезпечити їх генераторами високої потужності. У місті Дергачі також замінили більше кілометра водопровідної магістралі.

Нагадаємо, що у Харкові минулого року відновили 57 будинків.

Фото: kharkivoda.gov.ua