Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У парламенті Молдови відкрилася виставка малюнків дітей з України, присвячена миру

10 Лютого 2024, 13:53

Нещодавно в парламенті Молдови відкрилася виставка дитячих малюнків. Вона має назву «Формула миру у творчості дітей України та світу». Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на видання NewsMaker.

Зазначається, що на виставці представлено близько 200 малюнків дітей з України та Молдови від чотирьох до 18 років із художніх шкіл та центрів для шукачів притулку.

Відкриття виставки відвідали голова молдовського парламенту, посол України у Молдові, а також депутати, чиновники, учні та вчителі художніх шкіл та центрів шукачів притулку в країні.

«Хто, окрім дітей, може передати нам щирі, глибокі послання, яких ми, дорослі, іноді не помічаємо. Упевнений, якось дуже скоро, ми всі повернемося до того, чого так хочемо: до миру, спокою, процвітання, щоб ці діти могли жити і стати тими, ким вони хочуть бути»,сказав голова молдовського парламенту Ігор Гросу.

Виставка відбувається за підтримки благодійного фонду «Львівська дитяча галерея» з України, Міжнародного жіночого клубу Молдови та посольства України у Молдові. Вона триватиме до кінця лютого.

Нагадаємо, що в Лондоні відбудеться ексклюзивна виставка «Українська скриня скарбів».